سفارش تبلیغ
صبا
آسمانی ها
 

روش ثبت نام:
علاقمندان به شرکت در مسابقه می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مسابقه وبلاگ نویسی به آدرس http://rajaei.ghasam.ir// در زمان مجاز مسابقه، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بعد از دریافت فرم شرکت در مسابقه و تکمیل آن ، به آدرس الکترونیکی Rajaei_16@mailfa.com  ارسال نمایید .

 موضوعات:
در اولین دوره مسابقه  وبلاگ نویسی ، آثار لازم است در یکی از موضوعات ذیل برای دبیرخانه ارسال شوند:

* بسیج و خانواده

* ولایت و انتظار

* سبک زندگی اسلامی

* راههای تحقق حماسه اقتصادی 

* شهدای زن

* عفاف و حجاب

بسیجنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 92/9/6 توسط احمد یوسفی

مسابقه ملی «کوثر رسالت» ویژه بزرگداشت حضرت زهرا (س) تا سوم تیرماه تمدید شد.

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» به نقل از شبستان، دبیر برگزاری مسابقه ملی کوثر رسالت اظهار داشت: براساس درخواست مکرر فعالان کانون های مساجد کشور مبنی بر تمدید مهلت مسابقه، تصمیم گرفته شد این مسابقه تا سوم تیرماه سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) تمدید شود.

مهدوی ادامه داد: مسابقه ملی کوثر رسالت ویژه بزرگداشت حضرت فاطمه زهرا(س) با موضوعات بررسی سبک زندگی اسلامی در سیره عملی حضرت زهرا(س)، بصیرت و دفاع از ولایت در پرتو فرهنگ فاطمی، سعادت زن و خانواده در پرتو فرهنگ و زندگی فاطمی، حضرت زهرا(س) در آیینه آیات و روایات و نقش حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده با بهره گیری از سیره و سنت و فرمایشات حضرت زهرا(س) برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این مسابقه در بخش های فراخوان پژوهش، وبلاگ نویسی، نشریات تجربی و ویژه نامه ها، قرائت صلوات خاصه حضرت و برپایی مجالس وعظ و خطابه و مسابقات کتابخوانی و پیامکی از تاریخ 27 اسفندماه سال 91 (ولادت باسعادت حضرت زینب(س)) تا تاریخ سوم تیرماه ( ولادت حضرت مهدی (عج) ) به صورت ملی برگزار می شود.

دبیر برگزاری مسابقه ملی کوثر رسالت با بیان اینکه علاقمندان می توانند آثار خود را به ایمیل Ardabil.dkm@javananemasajed.ir یا به آدرس اردبیل، چهارراه پیرعبدالملک، روبه روی چاپخانه مقصودی، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل ارسال نمایند، اظهار داشت: همچنین علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 0451?3361591 تماس حاصل فرمایند.

مهدوی در پایان سخنان خود با یادآوری اینکه این مسابقه در راستای بهره مندی از فضایل و الگوگیری از سیره عملی و سبک زندگی یگانه دختر رسول گرامی اسلام و در جهت فرهنگ سازی الگوی برتر سبک زندگی برگزار می شود، بیان داشت: مسابقه ملی کوثر رسالت در پاسداشت مقام شامخ حضرت فاطمه زهرا(س) به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در اردیبهشت ماه سال 92 برگزار می شود.

 نوشته شده در تاریخ جمعه 92/2/27 توسط احمد یوسفی
<      1   2      
تمامی حقوق مطالب برای آسمانی ها محفوظ می باشد